WYCHOWANKI UKS Mazovia W REPREZENTACJI POLSKI U-17

Byłe już zawodniczki – Karolina Czyż – wychowanka Partyzant Leszno, Wiktoria Malinowska – wychowanka UKS Mazovia z powołaniami do reprezentacji Polski U – 17 na mecze towarzyskie ze Szwecją, które odbędą się 13 i 15 sierpnia w Ostródzie. Kadra przygotowuje się do turnieju eliminacyjnego młodzieżowych mistrzostw Europy, który zostanie rozegrany w dniach 2-8 października na Węgrzech, a rywalkami Polek, oprócz gospodyń, będzie Bułgaria i Kazachstan.
Ciężka praca, zaangażowanie, poświęcenie, wiele wylanych łez, i potu na meczach i treningach, postawiony cel – a na końcu sukces i spełnienie marzeń. Wielkie słowa uznania dla wszystkich trenerów niezależnie od przynależności klubowej, którzy przyczynili się do sukcesu i rozwoju tych i innych zawodniczek, którzy dbali o rozwój mentalny, fizyczny, a także i zdrowie – podziękowania dla Michała Strzałkowskiego i Łukasza Sierocińskiego za ostatnio przepracowane godziny. 
Młodym wychowankom klubu życzymy nie mniejszych sukcesów, i spełnienia marzeń 💪💪💪👍👍👍